Висока якість продукції

Вертикальна інтеграція материнської компанії AVANGARDCO IPL дозволяє керувати усіма процесами, від яких залежить якість продукції - від розведення курей-несучок до пакування і транспортування яєчного порошку. Якість ретельно контролюється на кожному етапі виробництва. Саме тому наша продукція відповідає найвищим стандартам.

На заводі «Імперово Фудз» усі виробничі процеси відбуваються у суворій відповідності із вітчизняними та міжнародними нормами й стандартами харчової промисловості, що дозволяє нам забезпечити високі якісні характеристики власної продукції. Дотримання необхідних параметрів та технологічних процедур засвідчено багатьма сертифікатами якості.

Зокрема, на підприємстві впроваджено інтегровану систему контролю якості продуктів, що була сертифікована за нормами Міжнародної організації зі стандартизації (ISO). Наразі «Імперово Фудз» сертификований за стандартами ISO 22000:2005, ISO 9001:2015, FSSC 22000, що підтверджує, що продукція підприємства відповідає всім рекомендаціям і вимогам на кожному етапі виробництва продуктів харчування.

У січні 2017 року, наша материнська компанія AVANGARDCO IPL пройшла сертифікацію за міжнародним стандартом ISO 9001:2015, який встановлює вимоги до систем управління якістю в організації. Варто звернути увагу, що високим вимогам міжнародних стандартів відповідає не тільки сам завод, а й основні підприємства групи. Більше інформації про якість продукції AVANGARDCO IPL доступно на сайті компанії: http://avangardco.ua/nasha-dijalnist/jakist-produkciji/

Також, на заводі «Імперово Фудз» організовано та впроваджено систему контролю безпеки харчових продуктів HACCP, яка гарантує постійне здійснення внутрішнього аудиту систем контролю якості та проведення періодичних перевірок підприємства незалежними зовнішніми суб’єктами, які мають відповідні повноваження та сертифікацію. 

AVANGARDCO IPL також має дозволи, пов’язані із якістю продуктів харчування, видані відповідними місцевими органами, зокрема Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

2014 року «Імперово Фудз» отримав офіційний дозвіл на експорт сухих яєчних продуктів до Європейського Союзу.

«Імперово Фудз» поважає релігійні уподобання і традиції клієнтів, тому сертифікував виробництво яєчних продуктів за стандартом «Халяль».