Технології та інновації

Ми щодня використовуємо новітні технології і знаємо десятки способів, як створювати натуральний продукт – завдяки прагненню до інновацій.

 

tech1

Завод Imperovo Foods – яскравий приклад ефективного використання сучасних технологій для виробництва якісної харчової продукції. Він устаткований інноваційним обладнанням від данської компанії Sanovo, світового лідера у галузі виробництва яєчних продуктів. Використання останніх технічних досягнень дозволило нам впровадити гнучку систему організації виробничого процесу та встановити на кожному його етапі суворий контроль за усіма якісними показниками.

Imperovo Foods є частиною Аграрного Холдингу Авангард (найбільшої вертикально інтегрованої компанії у Європі із виробництва яєць), тому наші яєчні продукти виробляються на 100% із власної сировини. Таким чином, ми можемо впевнено гарантувати бездоганну якість своєї продукції, адже контролюємо виробництво повністю: від комбікормів, що складають раціон курей, до доставки готового товару. За дотриманням стандартів якості постійно стежать досвідчені фахівці, ветеринари та технологи, котрі працюють у наших лабораторіях та мають акредитацію у спеціалізованих установах.

 

tech2

Виробничі лінії заводу складаються із спеціального сучасного обладнання для подачі, миття, розбивання яєць, розділення жовткової та білкової фракцій та сушіння яєчної маси. Слід зазначити, що упродовж всього технологічного процесу яєчна маса перебуває у замкнутій системі труб та резервуарів і уникає будь-якого контакту із зовнішнім середовищем. Завдяки високій автоматизації виробництва ми досягаємо повної стерильності готового продукту. Використання новітніх підходів допомагає зберегти усю енергетичну та поживну цінність яєчних продуктів – і кожен наш клієнт може отримати від них максимум природної користі.

Біобезпека

tech3

Виробництво висококласної продукції для харчової промисловості потребує спеціальних умов. Щоб якість наших яєчних продуктів завжди була на висоті, компанія ретельно дбає про біологічну безпеку на підприємстві. У 2008 році завод Imperovo Foods отримав сертифікат HACCP, що свідчить про неухильне дотримання усіх процедур для підвищення безпеки харчових продуктів.

Для гарантії біологічної безпеки підприємства розроблено цілий комплекс заходів, який впроваджується не лише на самому заводі, а й на супутніх об’єктах: кури утримуються у критих виробничих приміщеннях, де за їхнім здоров’ям постійно спостерігають; за доступом до усіх об’єктів встановлено строгий нагляд; усі працівники та транспортні засоби, які перебувають у виробничій зоні, проходять обов’язкову дезінфекцію. До того ж, новітнє обладнання фірми Siemens дозволяє здійснювати електронний контроль за технологічним процесом і звести до мінімуму людське втручання та контакт продукту із зовнішнім середовищем.

Довкілля

tech4

Ми переконані в тому, що хороша стратегія розвитку – завжди далекоглядна. А тому ситуативні потреби у нашій щоденній діяльності ніколи не відсувають на другий план довгострокові цілі. Адже своїми діями та рішеннями ми з Вами разом створюємо той світ, у якому завтра житимемо й працюватимемо. Imperovo Foods чітко усвідомлює свою відповідальність за наслідки й результати власної роботи і вважає одним із стратегічних пріоритетів своєї промислової політики турботу про довкілля.

Сьогодні вся господарська діяльність підприємства відбувається відповідно до вимог чинного законодавства. Проте це – тільки половина справи: ми й далі працюємо над тим, що оптимізувати взаємодію заводу з довкіллям. Екологічна політика компанії спрямована на мінімізацію впливу виробництва на навколишнє середовище.

З цією метою на підприємстві впроваджену цілісну систему екологічного моніторингу та підготовано комплекс профілактичних заходів для запобігання екологічним аваріям. Разом з тим, абсолютну безпечність заводу для довкілля гарантує цілий ряд сучасних очисних споруд.

1/4